PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Aktualności

  • Dodano: 2022-06-22

PLATFORMA E-LEARNINGOWA


Dnia 15 czerwca 2022 roku odbyło się pierwsze z cyklu trzech szkoleń dla przedstawicieli Cechów w ramach projektu "Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska" w którym braliśmy udział. Spotkanie zostało zorganizowane przez przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego oraz Politechniki Poznańskiej.

Szkolenie dotyczyło przedstawienia materiałów systemu zawodowcy.org, a w szczególności platformy e-learningowej i jej zasobów. Uczestnicy zapoznali się z materiałami merytorycznymi dla zwodu stolarz i mechanik pojazdów samochodowych. Zaprezentowano aspekty techniczne dostępu do platformy i kursów dla cechów. W ramach ćwiczeń można było zapoznać się z funkcjonalnością platformy wspomagającej proces szkolenia uczniów.

Szczegółowo omówiono zasady szkolenia uczniów z zakresu kursów w zawodzie stolarz i mechanik pojazdów samochodowych, wytycznych szkolenia, charakterystyki procesu prowadzenia szkoleń, zadania opiekunów uczniów podczas przeprowadzania szkoleń, harmonogram realizacji szkolenia.

Galeria